Bojovný výkon Češek na úvodu MS, favorizované Brazílii sebraly set

Volejbal set MASTER Start * | MASTERSPORT.CZ | Výrobce MASTER

Vše o volejbalu | MASTERSPORT.CZ

Slovenskí volejbalisti súčasťou experimentu: Sety sa budú hrať na 21 bodov  | Športky.sk
Slovenskí volejbalisti súčasťou experimentu: Sety sa budú hrať na 21 bodov | Športky.sk

Fotogalerie: Basket a Volejbal Brno - Brněnský deník

Češky prohrály na úvod MS s Brazilkami. Uhrály ale cenný set – ČT sport –  Česká televize
Češky prohrály na úvod MS s Brazilkami. Uhrály ale cenný set – ČT sport – Česká televize

Pravidlá vojebalu: jasné a jednoduché | Simplysport.sk

Volejbalový set VolleyBase - LACASPORT

S vicemistrem byl set maximem | Volejbal ženy - TJ Sokol Šternberk

FIVB testuje nová pravidla! Volejbal se bude hrát na 4 vítězné sety |  VolleyCountry
FIVB testuje nová pravidla! Volejbal se bude hrát na 4 vítězné sety | VolleyCountry

Volejbal Přerov | Dva sety, více asi není potřeba dodávat.

Z Polska vezeme dva sety. Také Kazaň vítězí 3:1 | VK UP Olomouc – volejbal  ženy
Z Polska vezeme dva sety. Také Kazaň vítězí 3:1 | VK UP Olomouc – volejbal ženy

Volejbal: Muži ukončili sezonu na 8. místě - Medřičské listy

Set na beach volejbal SCHILDKROT Fun | MASTERSPORT.CZ

Dva vyrovnané sety a konec. Tři body má Prostějov | Volejbal ženy - TJ  Sokol Šternberk
Dva vyrovnané sety a konec. Tři body má Prostějov | Volejbal ženy - TJ Sokol Šternberk

Zmařené druhé sety stály Orly body | Kladno.volejbal.cz

Dva sety jsme s favoritem zahrály, cenila si volejbalistka Kovářová |  iSport.cz
Dva sety jsme s favoritem zahrály, cenila si volejbalistka Kovářová | iSport.cz

VolleyBase set na volejbal - merco.cz

Pravidla volejbalu | Alza.cz

Detail článku | VolejbalBrno

Dva sety to vypadalo na naši hladkou porážku, ale pak holky zabraly a  vynikajícím výkonem otočily na 3:2! - Prostějovský Večerník
Dva sety to vypadalo na naši hladkou porážku, ale pak holky zabraly a vynikajícím výkonem otočily na 3:2! - Prostějovský Večerník

V dohrávce 20. kola vzdorovaly přerovské Zubřice Šelmám jen jeden set

České volejbalistky by před zápasem s Němkami jeden vyhraný set braly,  přesto je prohra mrzí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
České volejbalistky by před zápasem s Němkami jeden vyhraný set braly, přesto je prohra mrzí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Volejbal Brno i Šelmy zvládly úvod sezony, KP Brno nehrálo kvůli Covidu -  Brněnský deník
Volejbal Brno i Šelmy zvládly úvod sezony, KP Brno nehrálo kvůli Covidu - Brněnský deník